A fost un grup cu oameni deosebiti si vă respect pt ca m-am simtit bine in compania dvs., ceea ce apreciez foarte mult! Va doresc sanatate, vă doresc tot ce vă doriti, sarbatori fericite si să vă meargă bine!
Mulțumim mult pentru un circuit foarte frumos, atât Domnului Istrate - un ghid foarte competent și excelent pregătit, agenției DAL Travel - pentru selecția bună a obiectivelor și oportunitatea de a le vizita, pentru operativitate și competența în organizare, dar și întregului grup de turiști care au fost o companie de o reală plăcere pe parcursul circuitului. Dorim tuturor vacante minunate in continuare, curaj de a înfrunta riscurile și încredere că tot acest efort contează.
Mulțumesc din suflet pentru această experiență minunată! 🤍A fost o plăcere să fac parte dintr-un grup atât de frumos. Mulțumiri speciale pentru Corina Piticas – un ghid minunat, răbdător și dedicat, care a făcut ca totul să fie și mai frumos! ✨ Rămânem cu amintiri superbe și cu dor de următoarea aventură împreună! ✈️
Multumim pt tot Ioana (n.r. tour leader - Dumitrescu Ioana) si Dal Travel! Am calatorit destul de mult cu grupuri,cu diverse agentii…dar pot spune fara exagerare si subiectivism ,ca nu am intalnit pana acum un insotitor de grup care sa dea dovada de atata profesionalism,atent la detalii,atat de bun organizator si cu atat de multa rabdare.Ioana, pt noi You are the best🤗👍👏
Am avut o excursie frumoasa atat prin ceea ce am vazut cat si prin oamenii minunati din jur. Va multumim tuturor.
Si multumiri speciale ghidului (n.r. tour leader - Dima Ion) care si a facut atat de bine treaba, atat prin informatiile pe care ni le a dat cat si prin grija pe care a acordat o fiecaruia. Sa ne revedem sanatosi si in alte excursii, sau de ce nu, si la o terasa... cu vin argentinian.Va dorim sa vi se indeplineasca dorintele!🤗🤗
Mulțumim pentru gândurile bune! A fost o bucurie să vă cunoaștem! Cu speranța că ne vom reîntâlni cândva,undeva vă dorim să aveți multe călătorii cu experiențe memorabile! Să vă bucurați de fiecare clipă!
Multumim Oana (n.r. tour leader - Oana Petrisor), ptr toata grija pe care ne-ai purtat-o, ptr dorinta de a ne arata cat mai multe lucruri frumoase si pentru rabdarea de a ne suporta pe fiecare, cu bune si cu rele. 🤗
A fost o excursie deosebită, interesantă, frumoasă și reușită. Mulțumesc organizatorului (n.r. tour leader - Florin Ionescu) care a depus eforturi mari pentru a face ca totul să fie bine, și totodată tuturor companionilor care au creat o atmosferă veselă și plăcută! Excursii frumoase tuturor!
Mulțumim Dal Travel ca ne dai posibilitatea să descoperim lumea, să remarcăm cat de minunați sunt oamenii de pretutindeni și tot ceea ce ei crează, ca ne dai prilejul să ne descoperim pe noi înșine iar și iar …. . A fost o experiență liniștită și plină de încredere , știam ca cineva de acasă are grija noastră, atât ei cat și Dragoș (n.r. tour leader - Demetrescu Dragos)! Mulțumesc din suflet 💝